SWF
Hayatı Kolaylaştıran Ürünler Anasayfa Mepos e-Mağaza Mehtap'la Yaşam Üretim ve Teknoloji Müşteri Memnuniyeti Mehtap Satış Noktaları Hakkımızda İletişim Bilgileri Mehtap Mutfak Eşyaları E-Posta English
Mehtap Hakkında
Mehtap Hakkında
Kalite Politikamız
Misyon & Vizyon
Sosyal Sorumluluk
Reklamlarımız
Bilgi Güvenliği Politikası

E-posta adresinizi girerek e-bültenlerimiz- den haberdar olabilir, aşağıdaki butonlara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz.


Mehtap Hakkında

Mehtap Hakkında

1960’lı yıllarda alüminyum sıvamacılığıyla mutfak eşyaları sektörüne giren Mehtap, 1974 yılında ilk defa Teflon kaplı ürünler üretmeye başladı. 1996 yılından itibaren özellikle Teflon® ağırlıklı üretime odaklanan Mehtap, 2005 yılı itibariyle sahip olduğu bina, teknolojik makine ve ekipmanlarla birlikte dünyanın önde gelen kaliteli tesislerinden biri oldu. Tasarım ve Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren Mehtap,  Teflon ürünlerini geliştirme konusunda DuPont®’un beraber çalıştığı firmalar arasında yer alıyor. DuPont® Teflon’un Türkiye’deki ilk lisanslı kullanıcısı olan Mehtap, Teflon kaplı ürünlerin yanı sıra emaye ve çelik ürünlerin üretimine de devam ediyor. 

Mehtap, 2007 yılı içinde temellerini attığı elektrikli ev aletleri sektöründe hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. DuPont®'un Teflon kaplama kalitesine yönelik zorunlu tuttuğu "Temel Performans Testleri" ile Avrupa Birliği direktifleri doğrultusunda gereklilik gösteren testleri başarıyla kendi ürünlerine uygulayan Mehtap, sektörde öncü markalar arasında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ürünlerinin dağıtımını yurt içinde çeşitli merkezlerde bulunan 7 bölge müdürlüğü ile sağlamakta olan Mehtap, yurt dışına da Avrupa, Amerika, Orta Asya ve Orta Doğu'ya önemli ölçüde satışlar gerçekleştirmekte ve toplamda 42 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Produced by: Orion Medya